Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu

Najlepszej jakości części eksploatacyjne dostępne pod jednym adresem!

Turbosprężarki

Turbosprężarka jest dzisiaj w zasadzie standardowym wyposażeniem wielu samochodów, niezależnie od pojemności ich silników, liczbę cylindrów czy przeznaczenie pojazdu – niegdyś były one domeną wyłącznie samochodów sportowych. W przypadku nieprawidłowej eksploatacji turbosprężarek ich awaria niestety mocno odbije się na sprawności pojazdu. Dlatego sprawna turbosprężarka to warunek prawidłowego działania jednostki napędowej. Wymiana turbosprężarki możliwa jest dzięki nowym lub regenerowanym elementom, które dostępne są w ofercie firmy Arcoore.

Turbosprężarki w ofercie Arcoore

Z oferty naszej firmy korzystają firmy spedycyjne i wiele innych podmiotów, a także właściciele różnego rodzaju pojazdów, u których zachodzi konieczność przywrócenia sprawności technicznej samochodów i maszyn lub całej floty. Stąd też w Arcoore dostępne są nowe i regenerowane turbiny, przeznaczone do samochodów ciężarowych różnych marek. Wśród nich znajdziesz u nas urządzenia do pojazdów takich producentów, jak m.in.: MAN, Scania, Iveco, DAF, Volvo, Renault, Mercedes.

Na stronie każdego produktu znajdziesz szczegółowe informacje, dotyczące specyfikacji technicznej każdej turbosprężarki oraz:

  • jej kompatybilności z konkretnymi modelami samochodów danej marki;
  • przeznaczania do pojazdów o danej pojemności i mocy silnika;
  • roku produkcji pojazdu;
  • numerów OE oryginalnych części, które pozwolą rozwiać ostateczne wątpliwości dotyczące kompatybilności części z danym pojazdem.

W Arcoore bez problemu znajdziesz turbinę kompatybilną z jednostką napędową swojego samochodu – wystarczy dokładnie porównać wszystkie parametry, którymi opisane są wszystkie produkty, a jakiekolwiek ryzyko kupienia niewłaściwej części zostanie całkowicie wyeliminowane.

Co więcej – przed wysyłką dokładnie sprawdzamy stan turbosprężarek, upewniając się, że wysyłamy Ci w pełni sprawne technicznie urządzenie, gotowe do zamontowania w pojeździe. Ponadto każda część jest pakowana starannie, z uwzględnieniem wszelkich zabezpieczeń, które pomogą zapobiec ewentualnym uszkodzeniom w transporcie.

Dostępne w ofercie Arcoore turbosprężarki podlegają nawet 12-miesięcznej gwarancji

Na czym polega regeneracja turbosprężarek?

Regeneracja turbosprężarek to nic innego jak przywrócenie tym elementom pojazdów pierwotnych, tj. fabrycznych, cech i właściwości, dzięki którym można cieszyć się pełną sprawnością i maksymalnymi osiągami jednostki napędowej. Osiągnąć można to poprzez zastosowanie wymiennych części o wysokiej jakości, a także poprzez przeprowadzenie procesu zgodnie ze sztuką, pierwotnymi parametrami oferowanymi przez producenta oraz z wykorzystaniem profesjonalnych maszyn i urządzeń, gwarantujących wysoką efektywność wszystkich zabiegów, jakie są niezbędne do przywrócenia turbinom ich właściwości.

Regeneracja turbiny – koszt niższy niż zakup nowej

Usterka turbosprężarki zawsze spędza właścicielom pojazdów sen z powiek, ponieważ spodziewają się oni wysokich kosztów wymiany. W przypadku nagłej konieczności korzystniejszym rozwiązaniem okaże się właśnie regeneracja turbiny – cena turbosprężarek poddanych regeneracji jest zawsze niższa niż nowych części, jednak przy zachowaniu takiej samej jakości.

Dlaczego wymiana uszkodzonej turbosprężarki jest tak ważna?

Dzięki turbosprężarkom jazda samochodem jest bardziej ekonomiczna, ekologiczna oraz płynniejsza. Główną funkcją tego elementu jest podniesienie osiągów silnika, ale oprócz tego przyczynia się on również do obniżenia spalania paliwa i zredukowania ilości szkodliwych związków emitowanych do atmosfery.

Jak zadbać o turbosprężarkę?

Turbosprężarki zasadniczo należą do trwałych elementów, muszą jednak pracować w ekstremalnych warunkach, szczególnie przy nieprawidłowej eksploatacji. Żywotność tych elementów można wydłużyć poprzez odpowiedzialne i zgodne z zaleceniami producentów użytkowanie pojazdu, pamiętając o regularnej wymianie oleju (z uwzględnieniem jego właściwego rodzaju) oraz wymianie filtrów cząstek stałych.

Jeżeli nie znalazłeś turbosprężarki, której szukasz, lub nie posiadasz numeru OE części – nic straconego, skontaktuj się z nami, znajdziemy ją dla Ciebie.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod:

– Telefon komórkowy: +48 795 578 252  

viber://add?number=48795578252  https://chatwith.io/s/arcoore

– Telefon komórkowy: +48 602 711 621

– E-mail: office@arcoore.com

– E-mail: sale@arcoore.com

– Adres: Krakowska 127, 50-428 Wrocław

– Formularz kontaktowy na stronie www.arcoore.com

Promocja dla zalogowanych użytkowników

Zarejestruj się na naszej stronie i uzyskaj atrakcyjne rabaty na nasze produkty!

×