FAQ

DLACZEGO ARCOORE?

Posiadamy w branży automotiv prawie 10 lat doświadczenia. To zapewnia nam kilka tysięcy godzin poświęconych na analizę drobnych elementów, które składają się w całość. Przez te lata wyselekcjonowaliśmy odpowiednie komponenty do regeneracji jak również producentów gotowych podzespołów.

DLACZEGO REGENERACJA?

Regeneracja jest procesem przywracającym zużytym elementom, jej pełną funkcjonalność. W praktyce oznacza to wymianę większości elementów na nowe. Jest diametralnie innym procesem niż naprawa. Regeneracja przywraca właściwości użytkowe trwale a naprawa doraźnie.

GWARANCJA NA PRODUKTY?

Na wszystkie nasze produkty udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

W JAKI SPOSÓB REGENERUJECIE DPF?

Za pomocą specjalistycznej maszyny która w połączeniu odpowiedniego czasu, ciśnienia, temperatury i odpowiednich środków chemicznych rozpuszcza i wypłukuje zalegający w katalizatorze czy filtrze DPF sadzę. Jest to metoda bezinwazyjna, nie powodująca rozcinania, wypalania i późniejszego spawania obudowy filtra. Wkład pozostaje cały czas bezpieczny

POSZUKUJĘ?

Nie znalazłeś części na naszej stronie? Napisz do nas lub zadzwoń, nie wszystkie części jesteśmy w stanie umieścić na stronie. Jesteśmy do twojej dyspozycji.

Promocja dla zalogowanych użytkowników

Zarejestruj się na naszej stronie i uzyskaj atrakcyjne rabaty na nasze produkty!

×