Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu

Najlepszej jakości części eksploatacyjne dostępne pod jednym adresem!

Miller Oils – wiodąca marka środków smarnych

Millers Oils to innowacyjny producent wiodących na rynku środków smarnych oraz dodatków do paliw. Marka Miller Oils posiada w swojej ofercie wiele przełomowych produktów bazujących na zaawansowanej technologii NANODRIVE. Dzięki wykorzystaniu środków smarnych tej marki możemy zredukować tarcie komponentów silnika, co spowoduje zwiększenie mocy przy jednoczesnym zmniejszeniu spalania. Produkty Millers Oils to gwarancja zachowania długiej żywotności elementów silnika.

Klasyfikacja olejów smarowych

Skład każdego oleju, który wykorzystywany jest jako środek smarny opiera się na pewnym oleju bazowym. Wśród nich wyróżnia się pięć kategorii. Grupa II, II oraz III to bazy tworzone z ropy naftowej. Grupa IV to syntetyki (polialfaolefiny), natomiast grupa V to wszystkie inne oleje bazowe nie zawarte w pierwszych czterech grupach.

Pod kątem stopnia eksploatacji silnika, najwięcej korzyści przynoszą oleje należące do grupy IV i V. Środki smarne tego typu w swojej ofercie posiada m.in. marka Millers Oils.

Oleje Millers Oils – charakterystyka

Oleje Millers Oils posiadają w swojej bazie potrójne estry i/lub PAO (polialfaolefiny). Wykorzystanie tych składników w bazie środków smarowych sprawia, że odznaczają się one dużo szerszym zakresem temperatur pracy i bardzo wysoką odpornością na bardzo niskie i bardzo wysokie temperatury. Producent Miller Oils wykorzystuje w swoich produktach technologię NANODRIVE, która redukuje straty wynikające z tarcia w silniku, skrzyni biegów, czy układzie paliwowym. Zapewnia to wysoką wydajność nowoczesnych samochodów osobowych oraz pozwala zredukować koszty ich utrzymania poprzez organicznie ryzyka awarii.

Promocja dla zalogowanych użytkowników

Zarejestruj się na naszej stronie i uzyskaj atrakcyjne rabaty na nasze produkty!

×