Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu

Najlepszej jakości części eksploatacyjne dostępne pod jednym adresem!

Pompy AdBlue – nowe i regenerowane

Działalność firmy Arcoore rozszerzyła się o regenerację pomp AdBlue. Wynika to z rosnącego zapotrzebowania na te elementy, które wskutek awarii przestają we właściwy sposób pełnić swoje funkcje. Interesuje Cię naprawa pomp AdBlue i potrzebujesz godnych zaufania specjalistów, którym najlepiej jest to zlecić? A może jesteś na etapie szukania takiej pompy do autobusu bądź samochodu ciężarowego, który zasila Twoją flotę? Zapoznaj się z asortymentem pomp AdBlue w Arcoore i wybierz model pompy AdBlue odpowiedni do Twojego pojazdu.

AdBlue – co to jest?

AdBlue to 32% wodny roztwór mocznika. W motoryzacji stosowany jest jako reduktor szkodliwych dla środowiska naturalnego tlenków azotu. AdBlue jest substancją bezpieczną i nieszkodliwą dla środowiska. Nie jest płynem palnym, nie wykazuje również działania szkodliwego dla zdrowia.

Ile wynosi zużycie AdBlue?

W zależności od typu silnika napędzającego Twój pojazd zużycie AdBlue wynosi około 4–5% ilości spalanego oleju napędowego.

Czym są pompy AdBlue? Zastosowanie i funkcje

Pompa AdBlue jest urządzeniem, którego zadaniem jest wtłaczanie roztworu mocznika do wtryskiwaczy lub dozowników, znajdujących się w katalizatorach samochodów. Dzięki działaniu tego urządzenia pojazdy mają szansę spełniać współczesne, coraz bardziej restrykcyjne normy dotyczące toksyczności spalin. Tlenki azotu, które powstają w komorze silnika, po reakcji z AdBlue rozpadają się na cząsteczki azotu oraz wodę (parę wodną). W naszej ofercie znajdziesz nie tylko nowe, ale też poddane regeneracji pompy AdBlue, wyróżniające się pełną sprawnością funkcjonowania.

Zasady działania pompy AdBlue

Dawkowanie AdBlue do katalizatora odbywa się po osiągnięciu odpowiedniej temperatury w układzie wydechowym. Temperatura umożliwia bowiem uwalnianie się z roztworu amoniaku, który jest niezbędny do tego, aby zaszła reakcja z tlenkami azotu w komorze spalania.

Urządzenia wcale nie trzeba automatycznie spisywać na straty w momencie pojawienia się w nim różnego rodzaju nieprawidłowości. Nasza firma Arcoore odpowiada za specjalistyczną naprawę pomp AdBlue, dzięki której nadane zostaje jej drugie życie, przy zachowaniu pełnej skuteczności działania. Przekonaj się sam!

Dlaczego warto wybrać pompy AdBlue z oferty Arcoore?

W ofercie Arcoore bez problemu znajdziesz pompę AdBlue, pasująca do Twojego pojazdu. Wszystko dzięki temu, że opis każdego produktu zawiera dokładny spis numerów OEM oryginalnych części. Naprawę pomp AdBlue wykonujemy przy użyciu profesjonalnych narzędzi i materiałów o wysokiej jakości. Wszystkie produkty skrupulatnie testujemy pod kątem wartości, wytrzymałości oraz sprawności. Przyjęta przez nas metoda regeneracji pomp AdBlue pozwala osiągnąć pełną sprawność i pierwotne właściwości funkcjonalne tych elementów.

Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy każdą pompę AdBlue, a także starannie zabezpieczamy ją przed ewentualnymi uszkodzeniami w transporcie. Możesz mieć pewność, że po realizowanej przez nas regeneracji pompy AdBlue, dotrze do Ciebie w pełni sprawny i gotowy do montażu element.

Jeśli nie znalazłeś pompy AdBlue, której szukasz, lub nie posiadasz numeru OE części – nic straconego, skontaktuj się z nami, znajdziemy go dla Ciebie.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod:

– Telefon komórkowy: +48 795 578 252  

viber://add?number=48795578252  https://chatwith.io/s/arcoore

– Telefon komórkowy: +48 602 711 621

– E-mail: office@arcoore.com

– E-mail: sale@arcoore.com

– Adres: Krakowska 127, 50-428 Wrocław

– Formularz kontaktowy na stronie www.arcoore.com

Promocja dla zalogowanych użytkowników

Zarejestruj się na naszej stronie i uzyskaj atrakcyjne rabaty na nasze produkty!

×