Regeneracja recyrkulatorów i chłodnic Wrocław

Arcoore wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i uruchamia stacjonarny sklep we Wrocławiu w którym na powierzchni magazynowej znajdują się wszystkie modele chłodnic cieczy, chłodnic powietrza, recyrkulatorów spalin – popularnych EGR, czujników Nox do aut ciężarowych takich marek jak MAN, Scania, Mercedes, DAF, Volvo, Renault czy Iveco. Wkrótce w pełnej gamie również oleje Millers Oil do samochodów ciężarowych oraz osobowych również.

Intercooler-SCANIA-Scania-R-OE-2433149-2362748-OEM-2433149-OE-2433149-OEM-2362748-arcoore-Arcoore-parts-Arcoore-com-AC010533149-scaled-1024x712

Chłodnice wody – czym są?

 

Chłodnice wody jak są bardzo często nazywane elementy układów chłodzenia, proponujemy w wersji nowej z ramą lub bez. Są to zamienniki renomowanych producentów, zapewniają doskonała pracę całego układu, objęte są 12 miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów w bardzo przystępnych cenach. Bez względu czy jeździsz, opiekujesz się flotą, jesteś właścicielem zapraszamy do nas, zapewniamy pomoc w doborze odpowiednich chłodnic do typu pojazdu, mocy czy wielkości kabiny.

 

Chłodnice powietrza – co to?

 

Chłodnice powietrza, nazywane intercooler’y również znajdują się na pułkach magazynu. W tym wypadku proponujemy wersje regenerowane to znaczy z wymienionym rdzeniem na nowy. Używamy rdzeni sprawdzonych dostawców, o parametrach identycznych ja te z pierwszego montażu.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług regeneracji chłodnic?

 

Opłacalność regeneracji chłodnic nie podlega dyskusji z kilku powodów.

 

Pierwszym i najważniejszym dla klienta jest oczywiście cena zakupu. Ceny produktów regenerowanych oscylują w granicach 30-60% wartości ceny nowego intercoolera a dodatkowo zwrot starego powoduję dodatkowy rabat za chłodnice powietrza.

 

Drugim i nie mniej istotnym parametrem jest ekologia, o której należy i trzeba głośno mówić. Wykorzystywanie starych boków czy wanien w chłodnicach intercooler’a zmniejsza produkcję żeliwnych elementów w łańcuchu dostaw do właścicieli i użytkowników aut ciężarowych.

AC030309449-Chlodnica-DAF-XF-106-OE-1909449-1940146-2049369-XF-XF-106-XF-106-euro-6-Radiator-DAF-water-cooler-DAF-cooler-DAF-XF106-1024x1024

 

Regeneracja chłodnic do aut ciężarowych Wrocław

 

Regeneracja, czy jak często jest mylona naprawa chłodnic do aut ciężarowych, wpływa na wykorzystanie istniejących dobrych elementów do ponownego użytkowania. Nie bezpośrednim, lecz ważnym z punktu widzenia ekologii parametrem jest sama praca auta ciężarowego, spalania, uzyskiwania mocy przy delikatnie uszkodzonym lub nieszczelnym układzie chłodnicy powietrza. Nieszczelny układ chłodnicy powietrza zwiększa zużycie paliwa, zmniejsza moc auta czy powoduje większe zużycie innych podzespołów auta takich jak turbina, wtryski, zawory EGR

 

Proponujemy rozwiązania w dobie oszczędności. Do zakupu regenerowanych chłodnic powietrza we Wrocławiu, otrzymują państwo rok gwarancji i technicznie gotowy produkt o dokładnie takich samych parametrach technicznych jakich oczekuje producent Man, Scania, DAF, Volvo czy reszta producentów aut ciężarowych

Polecane produkty:

Regeneracja zaworu EGR a ekologia

 

Dziś producenci na podstawie dyrektyw Unii Europejskiej zmuszeni są do obniżania emisji spalin, stosując w swoich konstrukcjach nowe rozwiązania coraz bardziej technologicznie zaawansowane.

 

Jednym z takich rozwiązań bez wątpienia jest recyrkulator spalin, nazywany również zaworem egr, chłodnica egr czy chłodnica spalin.

 

W firmie Arcoore poszanowanie środowiska oraz ekologiczne podejście jest bardzo ważnym czynnikiem podejmowanych działań. Z tego względu w naszej ofercie znajdują się nowe produkty, ale również oferujemy usługi regeneracji. Regeneracja zaworów EGR pozwala na dalsze wykorzystanie ze zużytych części. Dając „drugie życie” takim elementom dbamy o ekologię i czyste powietrze.

 

Regeneracja recyrkulatora – na czym polega?

 

Warto zapoznać się ze specyfiką regeneracji, czym jest, czym różni się od naprawy czy wreszcie jak ważnym elementem jest wykorzystywanie sprawdzonych podzespołów do tego procesu.

 

W celu krótkiego przedstawienia podstawowych informacji – recyrkulator EGR jestem rodzajem elektrozaworu, który montowany jest w układzie wydechowym. Jego głównym zadaniem jest wprowadzeniu pewnej ilości spalin do komory spalania w silniku. Następują tam procesy chemiczne, w wyniku których maleje ilość szkodliwych gazów obecnych w spalinach. W wyniku nagromadzenia zbyt dużej ilości zanieczyszczeń zawory EGR mogą ulec awarii. W celu zapobiegania problemom zawiązanym z recyrkulatorami spalin ważne jest regularne serwisowanie auta, używanie czystego paliwa czy czyszczenie silnika z osadów.

W przypadku gdy awariom nie uda się zapobiec konieczna będzie naprawa recyrkulatora lub jego regeneracja. Naprawa recyrkulatora nie jest jednak najtańszym przedsięwzięciem więc jeśli mamy możliwość regeneracji to właśnie na nią warto się zdecydować. Regeneracja recyrkulatora polega na mechanicznej wymianie elementów uszkodzonych na całkowicie nowe. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, wiemy jak ważne jest zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych elementów. Dlatego wszystkie nasze produkty spełniają restrykcyjne wymagania producentów samochodów ciężarowych takich jak MAN, Scania, DAF czy Volvo.

 

Regeneracja chłodnic Wrocław – oferta Arcoore

 

Staramy się w Arcoore, aby wszystko było spójne ze sobą w kwestii dostaw podzespołów układu chłodzenia, chłodnic cieczy, chłodnic powietrza czy zaworów EGR z innymi elementami z naszej oferty.

 

Wszystko bez wątpienia wpływa również na czujniki które wyposażone są wszystkie auta ciężarowe.

 

Najczęstszym problemem czujników jest czujnik tlenków azotu znany czujnik NOx.

 

W swojej ofercie posiadamy rozwiązania zamienników o bardzo dobrej jakości, kompatybilnych z układami SCR do MAN TGX, MAN TGS, MAN TGL, Scania R, Mercedes Actros, Volvo FH, Iveco Stralis, DAF XF 105, DAF XF 95 czy najnowszy DAF XF 106 euro 6.

Proszę pamiętać, że wymiana stanowi jedynie o problemie z samym czujnikiem, który w wyniku niewłaściwej pracy innych podzespołów ulega uszkodzeniu. Wpływ na czujnik Nox mają takie elementy jak – turbosprężarka, prawidłowa praca wtryskiwaczy, dobrze pracujący zawór EGR, poprawna i szczelna chłodnica cieczy dbająca o parametry temperatury czy chłodnica powietrza. Intercooler dba o poprawną dystrybucje powietrza niezbędnego do prawidłowego spalania, a co za tym idzie spalin o parametrach zgodnych z wytycznymi producenta.

 

Regeneracja chłodnic Wrocław – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Dbamy o szczegóły, zachęcamy do kontaktu, postaramy się sprostać oczekiwaniom.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod:

– Telefon komórkowy: +48 795 578 252  

viber://add?number=48795578252  https://chatwith.io/s/arcoore

– Telefon komórkowy: +48 602 711 621

– E-mail: office@arcoore.com

– E-mail: sale@arcoore.com

– Adres: Krakowska 127, 50-428 Wrocław

– Formularz kontaktowy na stronie www.arcoore.com

Promocja dla zalogowanych użytkowników

Zarejestruj się na naszej stronie i uzyskaj atrakcyjne rabaty na nasze produkty!

×