Podobnie jak w innych samochodach ciężarowych, tak również w pojazdach marki Mercedes, stosuje się recyrkulatory spalin EGR, których funkcją jest redukcja szkodliwych substancji, jakie są emitowane do atmosfery. Informacje na temat samych recyrkulatorów przybliżyliśmy już dość dokładnie na stronach ofertowych naszej firmy, a także w innych wpisach na naszym blogu, dlatego w niniejszym wpisie skupimy się jedynie na ogólnych informacjach dotyczących tego układu, a także na samych samochodach ciężarowych marki Mercedes.

Działanie i funkcje recyrkulatorów EGR Mercedes

Funkcją, jaką w samochodach ciężarowych marki Mercedes pełnią chłodnica spalin EGR jest redukcja zawartości szkodliwych substancji w spalinach. Mowa tu o tlenku węgla (CO), tlenkach azotu (NOx) oraz węglowodorze (CH).

Zawory EGR Mercedes w Acoore

Nasza oferta obejmuje recyrkulatory EGR Mercedes nowe i regenerowane. Jeśli chcesz mieć gwarancję kompatybilności recyrkulatora EGR oraz poszczególnych elementów, takich jak oringi, uszczelki, śruby czy chłodnice płaszczowo-rurowe, kup nową lub regenerowaną część w Acoore. Dostępne u nas zawory EGR dokładnie odpowiadają swoim działaniem, rozmiarem i kształtem oryginalnym częściom do poszczególnych modeli pojazdów. Pakujemy je starannie, aby uniknąć uszkodzeń w transporcie.

O pojazdach ciężarowych Mercedes

Samochody ciężarowe Mercedes-Benz serii MPR, czyli popularne Actrosy, produkowane są od roku 1996. Marka tych pojazdów charakteryzuje się tym, że w jej kolejnych wersjach pojawiają się innowacyjne rozwiązania technologiczne, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo jazdy. W Acoore dostępne są recyrkulatory EGR Mercedes do pojazdów serii:

Sprzedaż obejmuje części nowe i regenerowane, które jakością i funkcjonalnością odpowiadają częściom OEM. Atrakcyjna cena pozwoli zadbać o jakość floty pojazdów bez dużego kosztu dla firmy.

Oferta Arcoore

Arcoore posiada nie tylko moduły EGR do Mercedes Actros MP4 ale również do innych pojazdów. W portfolio znajdują się zawory EGR, popularne chłodnice spalin do Scania serii R oraz serii K, serii N, serii P, serii G oraz serii T jak również do Scania Omnicity, Omnilink czy Irizar. Posiadamy również chłodnice EGR do Volvo FH.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *