Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu

Najlepszej jakości części eksploatacyjne dostępne pod jednym adresem!

W pojazdach z Twojej floty lub maszynach rolniczych i budowlanych wystąpiły usterki zaworów EBS lub VGT? Sprawność pojazdów i maszyn możesz przywrócić dzięki zaworem z oferty Arcoore. Oferujemy nowe i regenerowane zawory EBS i VGT, dzięki którym samochody ciężarowe, autobusy, maszyny rolnicze i budowlane będą mogły zapewniać wydajną i bezpieczną pracą Twojej w Twojej firmie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaworów w Arcoore i wyboru części gwarantujących pełnię właściwości technicznych i funkcjonalnych.

Czym są zawory EBS?
Zawory EBS to niezbędne elementy całego systemu, którego funkcją jest monitorowania wszystkich zasadniczych składowych układu hamulcowego, w tym między innymi synchronizacja hamowania w zestawach ciągnik–przyczepa czy stopień zużycia okładzin hamulcowych.

Zawory EBS umożliwiają prawidłowe sterowanie ciśnieniem indywidualnie dla każdej osi pojazdu, a także dla naczepy, zapewniając prawidłowe działanie rezerwy pneumatycznej we wszystkich obwodach hamulcowych.

Czujniki ciśnienia w układzie EBS
W naszej ofercie dostępne są również inne elementy układu EBS. Istotną częścią tego układu jest m.in. czujnik ciśnienia, którego funkcją jest pomiar ciśnienia w układzie hamulcowym w samochodach osobowych, pojazdach ciężarowych, autobusach oraz maszynach.

Zawory VGT/VTG
W ofercie Arcoore dostępne są także zawory VGT/VTG, czyli zawory przeznaczone do turbosprężarek. Ich celem jest regulowanie ciśnienia przekazywanego z turbiny do cylindrów w celu zwiększenia mocy jednostki napędowej, a także poprawy wszystkich parametrów jej pracy włącznie z wydajnością i ekonomiką.

Postaw na jakość zaworów z Arcoore
Naszym klientom oferujemy nowe i regenerowane zawory, które gwarantują pełnię właściwości użytkowych i technicznych i są objęte gwarancją. W Arcoore bez problemu znajdziesz zawory kompatybilne z Twoim pojazdem. Wszystko dzięki temu, że na stronie każdego produktu widnieją listy numerów OE, które można porównać z numerami fabrycznie zamontowanych części. Ułatwieniem jest też lista konkretnych modeli pojazdów, w których można zastosować dane zawory.

Wszystkie regenerowane zawory z naszej ofercie gwarantują pełnię właściwości użytkowych i technicznych, które zostały przywrócone przez wykwalifikowanych specjalistów. W tym celu wykorzystano wysokiej jakości materiały i elementy.

Zamawiając zawory EBS i inne rodzaje zaworów w Arcoore, masz pewność, że otrzymasz sprawne i gotowe do montażu w pojeździe części. Przed wysyłką ponownie sprawdzamy każdy element pod kątem jakości i sprawności, a także dokładnie zabezpieczamy przesyłkę przed uszkodzeniami w transporcie.

Zawory w ofercie Arcoore – do jakich pojazdów?
Arcoore posiada w swojej ofercie zawory do samochodów ciężarowych, aut osobowych, autobusów, a także maszyn rolniczych, przemysłowych i kolejowych wszystkich najczęściej poruszających się po drogach marek pojazdów. Wśród nich wystarczy wymienić między innymi Cummins, DAF, Ford, Iveco, Liebherr, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania, Solaris, Volvo.

W naszej ofercie można znaleźć zawory EBS i inne zawory do nowszych i starszych roczników pojazdów, spełniających normy emisji spalin od Euro 3 do Euro 6.

Promocja dla zalogowanych użytkowników

Zarejestruj się na naszej stronie i uzyskaj atrakcyjne rabaty na nasze produkty!

× How can I help you?