Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu

Najlepszej jakości części eksploatacyjne dostępne pod jednym adresem!

Dzięki ofercie Arcoore możesz bez problemu wymienić uszkodzone części w pojazdach swojej firmowe floty, m.in. samochodach ciężarowych, autobusach czy maszynach budowlanych i rolniczych. Jedną z kategorii wymiennych części są samochodowe sterowniki elektryczne. Sprawdź, jakie sterowniki znajdziesz w naszej ofercie i przekonaj się, dlaczego warto postawić właśnie na części dostępne w Arcoore.
Dlaczego należy wymieniać uszkodzone sterowniki elektryczne w samochodach?
Sterowniki to elementy elektroniczne, zawierające własne procesory, pamięć i oprogramowanie. Odpowiadają one za prawidłową pracę różnych układów i podzespołów, m.in. jednostki napędowej, układu hamowania, układu wydechowego, katalizatora, wtrysków czy skrzyni biegów. Dzięki nim samochód jest w stanie nie tylko pracować płynnie, ekonomicznie i bezpiecznie, ale też staje się znacznie łatwiejszy do zdiagnozowania usterek – wystarczy podłączyć go do stacji diagnostycznej, podczas gdy uprzednio konieczne było manualne sprawdzenia wszystkich podzespołów, których awarie mogły być przyczyną nieprawidłowego działania pojazdu.

W razie usterki któregoś ze sterowników elektrycznych w pojeździe z Twojej floty, możesz skorzystać z oferty Arcoore, w której dostępne są sterowniki samochodowe do samochodów ciężarowych i autobusów wielu producentów.
Sterowniki elektryczne – poznaj ofertę Arcoore
Nasza oferta sterowników elektrycznych do samochodów ciężarowych, autobusów czy innych specjalistycznych maszyn zawiera wysokiej jakości wymienne części, które przywrócą Twojej flocie pojazdów sprawność i podniosą komfort, bezpieczeństwo oraz opłacalność jej eksploatacji. Niezależnie od tego, jakiej marki pojazd posiadasz, możesz znaleźć u nas potrzebne sterowniki bądź skontaktować się z nami z pytaniem o dostępność części do danych modeli.

W Arcoore dostępne są sterowniki elektryczne do samochodów z różnych roczników i spełniających poszczególne normy emisyjności – od Euro 4 do Euro 6.
Nowe i regenerowane siłowniki samochodowe – postaw na jakość
Wszystkie sterowniki elektryczne samochodowe dostępne w Arcoore to części gwarantujące pełnię właściwości technicznych i użytkowych. Oferujemy nowe bądź regenerowane sterowniki elektryczne, którym nasi wyspecjalizowani eksperci przywracają pierwotne właściwości z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów.
Sterowniki do jakich marek i modeli pojazdów znajdziesz w ofercie Arcoore?
W ofercie Arcoore dostępne są sterowniki elektryczne do pojazdów różnych marek, wśród których można wymienić najczęściej spotykane na drogach, jak m.in. Mercedes-Benz, Renault, Scania, Iveco, Ford, Volvo, Solaris, MAN, a także marki produkujące specjalistyczne maszyny, m.in. Liebherr czy Cummins.

Nie widzisz w ofercie sterowników, których szukasz? Skontaktuj się z nami, a my postaramy się znaleźć odpowiednie części.
Sterowniki samochodowe – dlaczego warto zaufać Arcoore?
Decydują się na sterowniki samochodowe z oferty Arcoore, masz pewność, że kupujesz w pełni sprawne i funkcjonalne części samochodowe, które okażą się kompatybilne z Twoim modelem pojazdu. Na stronie każdego produktu widnieją listy numerów OE, które łatwo porównać z numerami fabrycznie zamontowanych części. Oznacza to, że wybór sterowników przeznaczonych właśnie do Twojego samochodu ciężarowego lub autobusu nie będzie rodził żadnych wątpliwości.

Ponadto każdy sterownik jest przed wysyłką ponownie sprawdzany pod kątem jakości, a także zabezpieczany przed ewentualnymi uszkodzeniami w transporcie. Dzięki temu otrzymasz od kuriera element w pełni sprawy i gotowy do montażu.

 

Promocja dla zalogowanych użytkowników

Zarejestruj się na naszej stronie i uzyskaj atrakcyjne rabaty na nasze produkty!

× How can I help you?