Części samochodowe MAN

Części samochodowe MAN

Historia marki MAN sięga lat 50. XVIII wieku, kiedy nie było jeszcze mowy o branży motoryzacyjnej, jednak w hutach wykorzystywano coraz bardziej skomplikowane maszyny przemysłowe. Przełomem dla marki MAN było wynalezienie silnika wysokoprężnego przez Rudolfa Diesla w końcówce XIX wieku. Marka MAN (Maschinenfabrik Augsburg – Nürnberg) powstała z połączenia Towarzystwa Budowy Maszyn w Norymberdze oraz Fabryki Maszyn w Augsburgu i chętnie zainwestowała w wynalazek Rudolfa Diesla, wykorzystując silniki wysokoprężne w statkach i lokomotywach.

Dzięki ofercie Arcoore, w której dostępne są nowe i regenerowane części samochodowe MAN, możesz przywrócić sprawność swojej flocie, zbudowanej z pojazdów niemieckiego producenta.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Części samochodowe MAN w ofercie Arcoore

Dzięki ofercie firmy Arcoore możesz przywrócić sprawność samochodom MAN, z których zbudowana jest Twoja flota. Oferujemy bowiem nowe i regenerowane części do wielu modeli samochodów ciężarowych i autobusów MAN. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • chłodnice cieczy MAN – elementy układu chłodzenia, odpowiedzialne za utrzymanie odpowiedniej temperatury pracy silnika;
  • recyrkulatory spalin MAN – części wprowadzające odpowiednią ilość spalin ponownie do komory spalania w celu zredukowania zawartości najbardziej
  • intercoolery MAN – chłodnice powietrza zapewniają prawidłową pracę silnika i pozwalają zwiększyć jego osiągi;
  • czujniki NOx – ich funkcja to kontrola najbardziej szkodliwych związków w spalinach emitowanych do atmosfery, czyli tlenków azotu NOx;
  • turbosprężarki MAN – elementy zwiększające osiągi silnika i zapewniające jego płynną pracę.
  • pompy AdBlue – to urządzenie, którego celem jest zmniejszenie emisji toksycznych i niebezpiecznych dla zdrowia tlenków azotu Nox

 

O pojazdach MAN

MAN jest jednym z najważniejszych i największych producentów samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów. Ze względu na jakość wykonania, trwałość, funkcjonalność, wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz komfort i bezpieczeństwo jazdy pojazdy MAN są bardzo często wykorzystywane w budowie floty firm spedycyjnych, logistycznych, transportowych czy przewoźników pasażerskich.

Samochody ciężarowe MAN

MAN jest producentem kilku serii samochodów ciężarowych, które spełniała najwyższe standardy komfortu, jakości i bezpieczeństwa, gwarantowanych przez technologiczne innowacje i korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań.

  • MAN TGX – wydajna i jednocześnie oszczędna seria samochodów ciężarowych, w których ważnym aspektem jest komfort kierowcy, gwarantowany przez kabinę klasy premium. MAN TGX z 2021 roku otrzymał tytuł International Truck of the Year.
  • MAN TG S – wydajne samochody do zadań specjalnych I pracy w trudnych warunkach.
  • MAN TGM / TGL– następca lekkich samochodów ciężarowych MAN L2000. Pojazdy o smukłej konstrukcji nadwozia i oszczędnych, ale wydajnych silnikach.

Autobusy MAN

W portfolio marki MAN znajduje się szeroki zakres autobusów, zarówno dalekobieżnych autokarów, jak również autobusów miejskich i minibusów. Podobnie jak w przypadku samochodów ciężarowych, autobusy MAN charakteryzują się zróżnicowanymi rozwiązaniami, które pozwalają dostosować je do różnych potrzeb. Ponadto komfort kierowców i pasażerów podnoszą zastosowane w nich innowacje technologiczne.

Kup części samochodowe MAN z oferty Arcoore

W Arcoore znajdziesz nowe i regenerowane części samochodowe MAN, dzięki którym przywrócisz pełną sprawność techniczną pojazdów swojej floty. Szczegółowe opisy produktów i oznaczenia OEM pozwolą Ci bez problemu znajdziesz części kompatybilne z poszczególnymi układami w Twoim samochodzie.

Zamów części samochodowe MAN z oferty Arcoore, a otrzymasz w pełni sprawne, kompatybilne i gotowe do montaże elementy, które przed wysyłką sprawdzimy pod kątem jakości i odpowiednio zabezpieczymy.