Arcoore na Race Across America

Seco Team Krzysztof Fechner Arcoore Parts

Już dziś drużyna Seco Team Krzysztof Fechner wyrusza, aby wspierać Krzysztofa Fechnera w 12 dniowej podróży, w dystansie prawie 5000 km. Jako Arcoore jesteśmy zaangażowani w pomoc Krzysztofowi, będąc z nim praktycznie całą trasę.

Race Across America 2023

 

RAAM to ultra dystansowy wyścig kolarstwa szosowego organizowany w całych Stanach Zjednoczonych, który swój początek ma w 1982 roku, jeszcze jako Great American Bike Race. Pod względem długości RAAM jest porównywalny z Tour de France, ale te wyścigi się różnią. Trasa Race Across America zawsze biegła od zachodniego wybrzeża do wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, co czyni go wydarzeniem transkontynentalnym. Wyścig nie ma etapów, co oznacza, że w zasadzie jest to impreza non-stop od startu do mety, a najszybsi zawodnicy potrzebują nieco ponad tygodnia na pokonanie trasy.

Arcoore Parts Krzysztof Fechner Kamper

Tegoroczny wyścig startuje spod Los Angeles, z miasta Oceanside. Zaczynając z wysokości 0 m n.p.m. trasa będzie sięgać nawet na 3300 m n.p.m. już po przejechaniu 1600 km, w przełęczy górskiej Wolf Creek Pass, górach San Juan w Kolorado. Połowa trasy znajduje się w okolicach miejscowości Mullinville, a kończyć się będzie w mieście Annapolis, obok Waszyngtonu.

Powodzenia Krzysztof!

To były długie i ciężkie przygotowania. Teraz pozostaje jedynie wsiąść na rower i jechać. Będąc w samym centrum wydarzenia, postaramy się umieszczać nowe informacje na bieżąco.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Promocja dla zalogowanych użytkowników

Zarejestruj się na naszej stronie i uzyskaj atrakcyjne rabaty na nasze produkty!

×